Hallo,
Op 07-07-07 zijn mijn man en ik in het huwelijk getreden. om deze dag zo goed mooi mogelijk vast te leggen hebben wij een professionele cameraman in de arm genomen.
Na veelvuldig mailcontact en een kennismakingsgesprek (waar wij overigens meer aan het woord waren dan hij) hebben wij voor een "uitgebreide trouwreportage" gekozen die gefilmd zou worden met 2 camera's en de cameraman zou de hele dag en feestavond aanwezig zijn.. Wij hebben op meneer zijn verzoek foto's van de locaties meegenomen (dag en avondfoto's) dus hij was goed geïnformeerd.
Op de dag zelf (om een lang verhaal kort te maken).
1. Meneer heeft "omdat hij onderweg afgesneden werd" de fotoreportage niet kunnen filmen omdat hij "ons niet meer kon vinden".
2. De opnames die 's avonds zijn gemaakt zijn uitermate onderbelicht. "Dit was de schuld van de discoverlichting en als het donker is is de beeldkwaliteit altijd slechter", was hierop het argument van de bewuste "professionele cameraman. Als hij simpelweg een lamp bovenop de camera's had gezet, net als hoe een fotograaf een flits gebruikt wanneer het donker is, was er geen sprake geweest van onderbelichting.
3. 2uur voor het einde van de feestavond kondigde meneer aan dat hij weg ging "want zijn videobanden waren op"(!!!!) Omdat wij de beste man niet konden vragen om videobanden uit zijn hoed te toveren hebben wij (enigszins verbijsterd) ingestemd met zijn vertrek. Achteraf geeft meneer in een mail aan dat hij niet weg ging omdat hij geen videobanden meer had maar omdat hij van mening was dat hij voldoende beeldmateriaal had om er "iets leuks van te maken". Hij heeft dus glashard tegen ons staan liegen over de reden van zijn vertrek. Als hij eerlijk was geweest over de reden van zijn vertrek hadden we nog in dialoog met deze man kunnen gaan. dit was dus door zijn leugen niet mogelijk waardoor hij een 2-tal ontroerende momenten niet vast heeft kunnen leggen en wij die ook niet terug kunnen halen.
4.Aan het einde van de dvd is de slechte belichting overduidelijk zichtbaar en is er sprake van enorm veel "geknip en geplak"wat de montage betreft. Vergelijk het met naar een tenniswedstrijd kijken. Hij switched 2 seconde van de ene camera naar de andere camera en dat vanuit exact de zelfde positie en dat zeker 5 minuten lang.