BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Voorlopig huurcontract = wachttijd kwijt?

Bijdrage door gebruiker
13-05-2007
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
3 reacties

Via de woonverdelingssite Entree kan ik eind 2007 een woning krijgen in een nieuw te bouwen complex in Nijmegen. De woningcorporatie wil een voorlopig huurcontract maken. Ik wil het graag open houden. De woning is nog (lang) niet klaar, en de kans bestaat op iets beters in de tussentijd, omdat mijn wachttijd oploopt. De corporatie zegt dat het niet de bedoeling is, maar ik vraag me afhoe de regels zijn.

Verlies ik mijn wachttijd bij het tekenen van een voorlopig huurcontract, of pas bij het definitieve?Ik vind het niet erg aan extra kosten vast te zitten bij annuleren, maar wil wel graag nog de komende maanden verder kunnen zoeken.

Alvast bedankt, Josse

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)