Via Marktplaats vond ik een advertentie van garagebedrijfWinkelhorst uit Winterswijk, waarin werd aangeboden: 4 zgan banden met velgen, vraagprijs € 350. Ik heb toen direct een e-mail verzonden op zaterdag 27 oktober j.l. en aangeven dat ik deze set wilde kopen voor de vraagprijs en ze dan op vrijdag 2 november zou ophalen en contant afrekenen.
Op 29 oktober een mail ontvangen met de mededeling"Het is geen probleem, u kunt de set velgen deze week ophalen. Graag wel even van te voren bellen".
Vrijdag 2 november gebeld om deze set afte halen, en vervevolgens wordt mij medegedeeld. Jammer, maar deze set is al verkocht. Ik heb hierop geantwoord, dat niet zo maar gaat, we hebben een overeenkomst met elkaar. De medewerker vindt vervolgens dat hij het absoluut niet begrijpt dat ik zo reageer op zijn mededeling. Hij deelt vervolgens mede, dat hij nog wel even zal informeren hoe dit nu precies in elkaar zit. Na een tijdje word ik tereugebeld en om een lang verhaal kort te houden, is zijn boodschap aan mij: Het spijt mij maar de direkteur heeft de set aan een vriend verkocht en die komt ze zaterdag ophalen. Hier moest ik het maar mee doen.
Kan iemand mee vertellen, of ik hier nu genoegen moet nemen, of is de verkoper verplicht, als nog mij de set te leveren?