BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

vanwegen defect koop ongedaan maken

Bijdrage door gebruiker
12-05-2009
5 reacties

Beste mevrouw, mereer,

Ik heb onlangs op marktplaatst een antieke tafel en 6 stoelen gekocht. Ik er 400 euro voor geboden en de aanbieder ging akkoord. Ik heb vervolgens een week later de spullen daar opgehaald en de 400 euro betaald. Ik zag dat de tafel niet in perfecte staat was maar ging er van uit dat ik met wat uurtjes werk de tafel wel weer op kon knappen. Zeker gezien de aanbieder veel antiek meubilair had staan en ik daarom er vanuit ging dat het goed zou zijn.

Thuis gekomen bleek nu ook dat er een breuk zat in 1 van de rugleuningen van de stoelen. Na nadere inspectie blijkt dat de tafel zo slecht is dat deze helemaal niet meer te herstellen valt. Scheuren in de poten die professorisch zijn gemaakt, scheuren in het blad hoekverbindingen die uitermate slecht zijn, enz.

Ik heb een mail gestuurd dat dit mijn bevindingen zijn en de spullen terug wil brengen. De aanbieder weigerd dit.

Sta ik in me recht en kan ik alsnog eisen dat de aanbieder de spullen terug neemt of heb ik gewoon pech? Ik hoop dat iemand me kan helpen. Al vast bedankt.

Met vriendelijke Groeten,

Michiel Steenweg

Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)