wij hebben inmiddels ons huis, een maissonette, ruim een jaar te koop staan. om ons heen zijn3 van dezelfde huizen wel verkocht.
nu kregen wij vrijdag een brief dat de makelaar ons huis van funda heeft afgehaald, volgens afspraak. wij hebben daar niks over afgesproken.nu zijn wij er echt klaar mee. je kunt niet meer op 2 handen tellen hoevaak wij gebelt hebben en dat zij niet terug belden.ze doen er geen flikker voor. alles moet van onze kant komen.
nu willen wij graag van makelaar wisselen,heb eral iets over gelezen.kost dat geld als je wisseld? ze hebben absoluut niet hun werk gedaan, ze hebben niet eens voor kijkers gezorgd. in principe is hij nu uit de verkoop, dan hoeft het toch niet meer bij hun in de verkoop?