BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Staatsloterij betaalt niet

Bijdrage door gebruiker
13-10-2017
2 reacties
Waarschuwing aan iedereen die automatisch meespeelt met staatloterij: ik krijg al zes maanden geen prijzen meer gestord op mijn automatische straatje vijfjes. Vroeger kon ik er op vertrouwen dat de prijzen (elke maand minimaal een tientje) automatisch op mijn rekening kwamen. Dit is van de één op de andere dag gestopt. Het inhouden van de inleg NIET natuurlijk want dat vergeet de nederlandse loterij niet!!
Blijkbaar is het overgaan van staatsloterij naar nederlandse loterij ook slecht voor de betrouwbaarheid! Ik mis 101 euro en bij navraag gaan ze pas over tien dagen kijken waar t aan ligt!!! U raadt mijn advies al, kijk goed je prijzen na en wegwezen daar!
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.