BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Spook incasso Vodafone of Postbank?

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
17-02-2007
  •  
3 antwoorden
  •  

L.s.

Inmiddels is voor de tweede keer ongevraagd een bedrag afgeschreven van mijn girorekening middels een automatische incasso door de firma Vodafone.

Via mijnpostbank.nl is dit gemakkelijk terug te boeken echter begint het nu we vervelend te wordenaangezien debedragen zijn niet dusdanig hoog zijn dat het automatisch opvalt (plm 30 euro).

Ik heb Vodafone gebeld en die zeggen dat het betreffende betalingskenmerk niet gekoppeld is aan mijn naam en gironummer en daarmee is voor hen de kous af. Dat lijkt mij iets te kort door de bocht aangezien bijeen betaling en later stornering toch duidelijk mijn naam en rekeningnummer vermeld staat.

Is het danPostbank die steeds de fout maakt en zo ja, hoe kan het dan dat er na destorneringen niet een lichtje gaat branden.Erger nog, kan ik de bank die foute afboekingen toestaat nog wel vertrouwen om het beheer over mijn geld te voeren?

mvg

Emiel

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.