BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

SPAAR AKTIEF PLAN

Bijdrage door gebruiker
03-06-2008
3 reacties

Ik ben het nu echt helemaal zat!!!

Ondertussen spaar ik al 15 jaar voor mijn dochter.. Nadat ik een behoorlijk bedrag als beginstorting en een vast bedrag maandelijks stort blijft het rendement ver maar ook echt ver onder de maat!!!

Afgelopen jaar stond ik op het punt om de polis te beeindigen maar dacht ach!!! misschien volgt er nu een goede periode!! Maar zoals ik zoeven bij iemand las was er in een periode van 3 maand een verlies van €1.200,--. Ik heb toen contact gezocht met mijn tussen persoon en deze gaf zelf te kennen aan dat het rendement ver onder de maat blijft en zou hijhet een en ander uitzoeken??? Maar ik kan vertellen dit hele proces duurt inmiddels 2 1/2 maand en ik ben nog geen steek verder??? volgens deze tussenpersoon is ook hij afhankelijk van datgene dat wordt gestuurd door de Goudse???

Weet iemand als je de polis beeindigd of je nadien nog aanspraak kunt maken over het teveel geleden verlies?? En waar kan ik de dagwaarde van de polis opvragen bij het hoofdkantoor??

Groetjes Carmakel

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.