BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Slechte bezorzing Volkskrant Banen

Bijdrage door gebruiker
03-05-2008
94 keer bekeken
12 reacties

Wij hebben sinds ongeveer anderhalf jaar een gratis abonnement op het Volkskrant Banen Magazine. Een handig blad, aangezien mijn man actief op zoek is naar een baan en ik zelf ook wel eens rondkijk naar iets anders. Maar nu is de bezorging van deze krant slecht. Het is een wekelijkse krant, maar wij ontvangen hem regelmatig niet (gemiddeld 1x per maand niet denk ik). Via de website kun je hier melding van maken, en we krijgen dan keurig een emailtje met excuses en na een aantal dagen krijgen we de krant nagestuurd per post.

Ik weet wel dat het een gratis abonnement is, maar ik erger me groen en geel aan de slechte bezorging van het magazine. Ik heb mijn klacht meerdere malen bij de klantenservice neergelegd en heb ook gevraagd of ik de krant niet wekelijks via de post toegestuurd kan krijgen, maar dit is niet mogelijk. Heb ik als abonnee van een gratis krant ook rechten?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.