BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Scherpe randen badkamer

Bijdrage door gebruiker
29-06-2017
1 reactie
Afbeelding bij deze post - Scherpe randen badkamer
2 weken terug heb ik bij mijn vriendin gedoucht, ik heb toen een snee in mijn elleboog gekregen van de scherpe rand.Een soort van aluminium hoekstuk zit van de wand af (zie foto), vandaar dat deze zo scherp is. Om de de snee redelijk groot was en ik een ader had geraakt moest ik naar het ziekenhuis en kreeg ik 3 hechtingen.
Is de verhuurder van de woning aansprakelijk voor de zorgkosten aangezien die er niet in is geslaagd een veilige badkamer te maken?
Of is dit volledig mijn eigen schuld? Graag wil ik weten of ik hier dus nog verder stappen in moet ondernemen of niet.
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)