Hallo,
Ik hoop via deze weg antwoordt te vinden voor het volgende probleem:
Het blad groter groeien wat ik ontvang zou dit jaar automatisch stoppen (hiervoor had ik vorig jaar al eens gebeld) Nu werd er 2 weken geleden het nieuwe jaar-bedrag afgeschreven van mijn rekening, nadat ik het bedrag teruggeboekt had heb ik meteen met Sanoma gebeld met het hele verhaal dat ik het wou opzeggen omdat het eigenlijk automatisch ook stopgezet zou worden dit jaar. Een mevrouw vertelde mij dat alles goed was en het per direct stopgezet werd en ik een bevestigings email zou krijgen met daarin de gegevens (dat heb ik nadrukkelijk nog eens 2x gevraagd of het echt zo was en mevrouw bleef zeggen dat ik die bevestigingsemail zou krijgen)
Helaas geen bevestigingsemail gezien en afgelopen week kreeg ik een nieuwe acceptgiro thuisgestuurd!!
Weer gebeld want hier was ik het niet mee eens (ik had tenslotte het blad 2 weken geleden al stop laten zetten per direct), nu werd mij verteld dat ik helemaal niet met hun gebeld had en er helemaal niets bekend was in het systeem! Het laatste telefonischgesprek wat in de database stond was van 2009.
Na mijn tweede gesprek kreeg ik wel opeens een bevestigingsmail dat het blad per volgend jaar stopgezet wordt.
Dit is toch een fout van hun als het niet genoteerd staat in hun systeem dat ik gebeld hed? Ik heb het tenslotte zwart op wit staan van mijn telefoonrekeing welke nummers ik gebeld heb.
Kan mij iemand advies geven over dit probleem? Is er soms meer bekend bij mensen met dit soort ervaringen?
Wat kan ik doen?