Een abonnement op NRC-next plus (incl.week-end nummer) leek mij een goede stap om nader kennis te maken met de inhoud van dit gerenommeerde dagblad. Met ingang van 1 okt rekende ik, zeker na het voldoen van de financiele kwartaalverplichting,op een normale afhandeling.Hoe ziet de werkelijkheid er uit?
NRC-next m.u.v. de herfstvakantie normaal bezorgd. 8 x geen week-end nummer ontvangen.
Mijn vrouw blijft 't liefst abonnee van de Volkskrant dus mijn week-end zonder courant wordt extra 'onder druk gezet'. Dat is allemaal nog tot daar aan toe maar het ergst is ik word uitgenodigd ingeval van klachten een E-mail te sturen of te bellen en dan wordt de indruk gewekt dat ik serieus wordt genomen en daar is totaal geen sprake van vergelijk de inhoud van mijn klacht en de reacties daarop.
De eerste mail: netjes melding gemaakt van het niet ontvangen van de courant. Reactie vandaag nog en uiterlijk binnen 3 dagen wordt het euvel rechtgezet.Ik heb min. 3 van deze mailtjes ontvangen zonder dat er iets veranderde. Telefoongesprekken idem. De klachtenregistratie is perfect: Óh U bent die meneer met veel klachten, ja dat is erg, we nemen dit uiterst serieus. U hoort zeker binnen 14 dagen. De praktijk is dat er niets veranderd. Afgelopen do heb ik gevraagd of ze me in een ónverhoedse aanval van beleefdheid' in ieder geval konden meedelen of ik zaterdag een courant zou kunnen ontvangen. Reactie dat kunnen we niet.Respectloos noem ik dat, het geeft het gevoel dat je leeft in een 'Kafka-achtige' situatie. Ging het nu om een derderangs postorderbedrijf dan kun je dat 'verwachten' maar in dit geval vind ik het Onbegrijpelijk en zeer kwetsend. De reden dit te melden wordt versterkt omdat je vaker soortgelijke klachten hoort die te maken hebben met een behandeling die valtonder de categorie 'wormen en maden'.p.s. elke klacht was fatsoenlijk geformuleerd in de verwachting dat ik als individu met respect zou worden behandeld.