BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Profesioneel in Groen B.V.

Bijdrage door gebruiker
06-01-2008
2 reacties

Ik heb in 2004 teakhoutspaarcertificaten gekocht als een soort obligaties, voor een periode van 6 jaar. Jaarlijks wordt een vaste rentebedrag uitgekeerd van 7%. Na de looptijd wordt de inleg terugbetaald.

Na twee jaar keurig de rente uitgekeerd te hebben gekregen ging het fout bij PG B.V. Problemen ivm de AFM zou zgn. de oorzaak zijn van het tekort aan liquide middelen waardoor de rente niet uitgekeerd kon worden. Ook kunnen ze niet meer garanderen de inleg uit te kunnenbetalen aan het eind van de looptijd.

Het voorstel dat gedaan wordt is het omzetten naar een belegging op lange termijn door aan mij het vruchtgebruik van de aangekochte hectares teakhoutplantages over te dragen middels een voor mij nogal wazig contract.

Heeft iemand ook ervaringen met Professioneel in Groen BV uit de Bilt?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.