Misschien kunt u mij helpen
Op 18 maart jongstleden bestel ik bij de Adidaswebshop een trainingsbroek van 40 euro. Het bedrag wordt afgeschreven en ik ontvang geen e-mail bevestiging. Ik bel met Adidas en zij verzekeren mij dat er sprake is van een korte Ideal storing en dat het bedrag binne 48 uur wordt teruggestort. Het advies is om nogmaals te bestellen. Op basis van het advies, serieus bedrijf toch Adidas, bestel ik. Wederom geen bevestiging en wederom Ideal storing.
Echter, het geld van de twee bestellingen wacht ik nog steeds op. Eerst werd ik verwezen naar mijn bank. Die verwijzen mij door naar Adidas en vervolgens verwees Adidas mij naar Ideal. En u raadt het al Ideal verwees mij naar Adidas.
Ik ben inmiddels heel veel telefoontjes en emails verder met Adidas. Ik heb 4 maal refund forms ingevuld en dat moet dan twee keer omdat het twee verschillende orders betreft. Afgelopen weekend kreeg ik een mail dat het een manual refund betrof en het verzoek of ik geduldig wilde zijn. Dat laatste kan ik niet meer opbrengen. Ook gisteren weer telefonisch contact gehad en wederom twee refund forms ingevuld. En dan krijg je een mail waarin wordt aangegeven dat dit 14 dagen kan duren…… maar dit is de vierde keer.
Ik ben zo boos, het geld staat op een Duitse rekening van Adidas, ik kan de prints sturen, er staat geen levering tegenover. Ideal doet alsof de neus bloedt, mijn bank doet ook niks en Adidas stuurt zinloze refund forms.
Misschien kunt u iets voor me betekenen?
Laat een antwoord achter. Je kunt ook reageren op anderen. Lees onze spelregels.