BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Phishing mail van ' Visa'

Bijdrage door gebruiker
03-02-2013
6 reacties
Titel: van de mail Activeren Mijn ICS
Zogenaamde afzender: vbvservice@visa.nl
Ontvangen: Saturday, February 02, 2013

Tekst:
U kunt erop vertrouwen over de veiligheid als je kaart gebruik maken van uw Visa. Onze meerdere lagen van beveiliging te voorkomen, op te sporen en op te lossen onbevoegd gebruik van uw kaart informatie. En als fraude voordoet, dient u nooit aansprakelijk worden gesteld voor ongeoorloofde kosten. 1

VOORKOMEN

Visum duurt proactieve maatregelen om ervoor te zorgen dat uw informatie niet op frauduleuze wijze gebruikt, online of offline.

Verified by Visa

Activeren van Verified by Visa geeft uw online transacties een extra laag van bescherming door zodat u een persoonlijk wachtwoord dat bij uw identiteit bevestigt aan de kassa van de deelnemende handelaars te selecteren.


Links gaan naar
//mercadoacreano.com*.br/*Verfiedbyvisa*.nl/*NL.php
(sterretjes horen er niet bij het orgineel)
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.