BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Per ongeluk 1 kaartje te veel besteld (Rang1tickets.nl)

Bijdrage door gebruiker
20-04-2017
11 reacties
Ik heb een vraag, en zal het uitleggen. Ik ga 1 keer per jaar met mijn 2 schoondochters en mijn stiefdochter iets leuks doen. Wij zijn in november 2015 naar de Bodygard gegaan met z'n vieren. We hebben een leuke dag gehad. Het was extra leuk voor mij omdat ik in september 2015 te horen had gekregen dat ik darmkanker had. Ik ben op 18 november 2015 geopereerd. De voorstelling van de Bodygard was een paar dagen voor mijn operatie. Nu gaat het na een vervelende periode weer goed met mij, en wil ik graag weer met z'n vieren iets leuks gaan doen. We hebben gekozen om naar de Gabbers te gaanop 17 juni. Helaas kan 1 van mijn schoondochters niet mee, dus hebben we besloten om met z'n drieën te gaan. Wat doe ik per ongeluk...ik bestel 4 kaarten ipv 3.
Ik heb direct binnen 5 minuten een mail gestuurd en uitgelegd dat het er eindelijk 3 moesten zijn. Om een lang verhaal kort te houden wat ik ook doe, ze kunnen mij op geen enkele manier tegemoet komen om mijn fout te herstellen. De kaarten kosten €93. Per stuk! Ik heb hier zelf voor gekozen, omdat ik goede zitplaatsen wil, en mijn dochters te trakteren op een leuke dag met een goed zicht op het podium. Nu heb ik gevraagd of de kaarten zsm naar mij opgestuurd kunnen worden, zodat ik nog kan proberen om 1 te verkopen. Ook dat is niet mogelijk! De kaarten krijg ik 10 dagen voor de voorstelling.
Ik wordt steeds verwezen naar de algemene voorwaarden. Ik begrijp heel goed dat er algemene voorwaarden zijn, maar we zijn tenslotte toch allemaal mensen, en mensen maken toch fouten. Om een voorbeeld aan te geven over algemene voorwaarden, ik werk zelf bij de Media Markt. Op onze kassabon en op de site van ons staat duidelijk dat men producten terug kan brengen ongeopend en in gesloten verpakking.
Wij nemen heel vaak producten terug die niet aan deze voorwaarden voldoen.
Wij komen onze klanten tegemoet, en zijn klantvriendelijk! Bij de ticket service waar ik de kaarten van de Gabbers heb besteld, weten ze volgens mijn niet dat mensen fouten maken, en ze weten zeer zeker niet wat klantvriendelijk is. Nu is mijn vraag mag dit, dat ik constant wordt verwezen naar de algemene voorwaarden, en dat men niet een oplossing voor mij heeft. Heeft u een oplossing voor mijn probleem?

Ik wacht uw reactie af,

Mvg
Fawzia Streuper
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.