BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Opzegging koopsom polissen ivm inlossing hypotheek

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
18-11-2006
  •  
3 antwoorden
  •  

Wij hebben in maart dit jaar een 2e hypotheekafgesloten bij Frisya waarbij achteraf bleek dat wij ook 2 koopsom polissen hebben afgesloten, die bij het afsluiten niet aan ons is medegedeeld. Wij vonden de rente erg aantrekkelijk, maar achteraf bleek dat gezien de totale pakket wat eraan hangt, het nog lang niet zo aantrekkelijk is als het wordt voorgedaan. Dit alles is ons duidelijk gemaakt door een hypotheek adviseur die bij ons is langs geweest op mijn verzoek. De hypotheek is inmiddels ingelost middels eenandere veel voordeligere hypothecaire lening. Hij had ons al gewaarschuwd datwij waarschijnlijk wel 5 jr vastzitten aan de koopsom polissen die waren afgesloten bijFrisya (DSB) en dat we pas na die termijn konden beschikken over de koopsom.We hebbenmiddels een brief deze polissen laten opheffen en kregen een briefvan de DSB met het volgende mededeling. De polissen kunnen binnen 1 jr worden opgezegd, maar de uitkering geschied pas na 5 jr.

Mijn vraag is of er geen uitzondering/ontbindingis in dit geval, omdat de lening waarop dezepolissen betrekking hebben inmiddel is ingelost en dus niet meer bestaat.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.