BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

opzeggen van essent na overlijden

Bijdrage door gebruiker
04-08-2011
15 reacties
Mijn schoonmoeder is in september 2009 overleden.
We zijn op het moment dus al bijna 2 jaar bezig om essent stop te zetten.
Al 2 jaar lang word er elke maand een bedrag van 53 euro afgehouden om een paar dagen later weer door essent teruggestort te worden.
We hebben al heel vaak telefonisch contact gehad met essent en we worden keer op keer van het kastje naar de muur gestuurd. Bij essent worden we keer op een keer naar een andere afdeling doorverbonden en bij desbetreffende afdeling wijzen ze meer een vingertje naar de afdeling waar je net vandaan komt. Ook word er dikwijls gezegd dat we het zelf op moeten zeggen maar ook dit lukt niet.
Inmiddels door deze acties van essent staat er inmiddels een debet van bijna 170 euro op en deze word alleen maar meer en meer omdat essent maandelijks blijft afhouden en weer terugstorten.
Wat kunnen wij hier verder nog aan doen?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.