BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

opzeggen sportschool

Bijdrage door gebruiker
22-10-2020
6 reacties

ik heb mijn vrouw via een herroepingsformulier afgemeld bij big gym op 18 augustus.

nu blijf ik mail krijgen en antwoord deze ook steeds met het bericht dat ik gebruik heb gemaakt van het herroepingsrecht.

ook halen ze steeds geld van mijn rekening en stort ik het ook weer terug.

na zoveel mails krijg ik nig steeds niet het antwoord dat ze is uit geschreven, alleen brieven dat er bedragen open staan.

hoofdkantoor is niet te bereiken, al ik gelijk bel krijg je steeds een bandje, sportschool zelf verwijst je weer naar het hoofdkantoor.

Op diverse websites lees ik veem klachten van deze sportschool BIG GYM.

Wat moet ik nu doen?

Misschien kunnen jullie er een item van maken in de uitzending, want deze sportschool is met communicatie naar de klant heel heel slecht.

Gr.Mario Wareman

shrek@online.nl

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.