BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Onbillijke contractsverlenging T-Mobile

Bijdrage door gebruiker
19-07-2011
4 reacties
Geachte lezer,

Sinds maart 2011 moet ik ongeveer 2 keer zoveel betalen voor mijn telefoonrekeningen na stilzwijgende voortzetting van mij T-Mobile abonnement. Mijn maandelijkse abonnementskosten bedroegen €35,- twee jaar lang. Deze zijn verhoogd naar €60,-. Sinds de hierbovengenoemde maand moet ik opeens voor internet betalen terwijl ik daar nooit gebruik van heb gemaakt. Bovendien was ik me nooit bewust van een mogelijkheid om te internetten. A fortiori ben ik bijna nooit over mijn beltegoed per maand heen gegaan. Dit bespaart T-Mobile ook nog eens kosten.

Ik vind deze 2x zo dure contractsverlenging van T-mobile abonnement zeer onredelijk. Volgens de wet moet het contract gewoon worden voortgezet onder de oude condities.

Met vriendelijke groet,

Jan W.
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)