1) Als klant van de OHRA-Bank, viel het mij op, dat hun voorwaarden van de Internet-Spaarrekening, die je kunt downloaden van hun site, afwijken van de voorwaarden die mij bij het afsluiten van de rekening even daar voor waren verstrekt. OHRA-Klantenservice zegt nu, dat op mijn overeenkomst de voorwaarden van toepassing zijn, zoals vermeld op de site. Men vindt het niet nodig om hun klanten bij wijzigingen in de voorwaarden apart te informeren. Dat betekent dus, dat je elke dag de OHRA-site zou moeten raadplegen om de voorwaarden te vergelijken. Mijn vraag nu: Is dit normaal?
2) Ook viel het mij op, dat mijn saldo van deze OHRA-internet-Spaarrekening op een gegeven moment niet de som was van alle af- en bijschrijvingen. Het verschil hierbij was in mijn nadeel. Mijn vraag daarover werd lange tijd genegeerd, maar na aandringen is dit uitgelegd als zijnde een storing in het systeem. Vermeld hierbij werd, dat OHRA het niet nodig vindt om klanten daarover apart te informeren. Je moet dus zelf je saldo controleren en bij verschillen mag je zelf uitzoeken of er sprake is van een (tijdelijke?) fout of een storing. Opnieuw nu mijn vraag: Is dit normaal?
3) Verder viel mij op, dat bij een en/of-rekening OHRA op het dagafschrift slecht één van de beide rekeninghouders vermeldt. Dit doen zij vanwege de privacy?!? Mijn vraag, wat dit betekent bij eventuele aanspraken op het deposito-garantiestelsel wordt verder genegeerd. Opnieuw mijn vraag nu: Is dit normaal?