8 jaar heb ik met veel plezier gebruik gemaakt van Euronet internet. Mijn abonnement heb ik eind augustus 2004 afgesloten.
Op 1 april 2006 krijg ik brief van een incassobureau dat ik rekeningen van Euronet niet betaald zou hebben. Het zou gaan om 6 rekeningen van verschillende maanden gedurende de periode van 1/2/2003 tot 1/8/2004.
Tijdens een telefoongesprek halverwege augustus 2004 met Euronet is mij verzekerd dat er niets open zou staan. Dit verbaasde mij niet, mede omdat ik nooit een herinnering had ontvangen o.i.d.
Na anderhalf jaar niets gehoord te hebben, moet ik nu ruim 250 euro betalen. Ik heb een brief geschreven na aanleiding van de brief van 1 april, maar daar is niet op gereageerd. Terwijl ze alleen schriftelijke reacties in behandeling nemen.
Kan mij verteld worden wat zijn mijn rechten en plichten in deze situatie?
Jacqueline van Aefst