eind vorig jaar heeft iemand via internet op mijn naam een bankstel gekocht bij MORRES WONEN en daarvoor een krediet bij hen afgesloten. Iemand heeft [mogelijk via werkgever] een kopie van mijn paspoort gebruikt en ondanks aangifte van valsheid in geschrifte [ niet mijn handtekening onder het krediet] en enige correspondentietussen Morres, de politie en mij moet ik nu de lening [2800 euro!!!] betalen en is er al 720 euro va mijn rekening gehaald!!
Morres vindt dat ik moet bewijzen dat ik die bank niet heb besteld en ik vind dat zij moeten bewijzen dat ik het wel geweest zou zijn
Ik ben radeloos en wil ten eerste advies en wil ook aangeven dat dat er dus krediet wordt verstrekt zonder een persoon gezien te hebben wat dus vraagt om fraude.
Ik ben radeloos!