BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

meten met 2 maten - precedentwerking?

Bijdrage door gebruiker
17-08-2005
1 reactie

Wij hebben een opzegconflict met de sportschool als gevolg van onduidelijke informatie over de begin- en einddatum van ons lidmaatschap. Wij zijn ooit bij onze sportschool begonnen met een halfjaar contract. Net voordat dat afliep hebben we die omgezet in een jaarcontract. Nu wilden we keurig volgens de regels opzeggen en hebben daartoe de ons in het bezit zijnde papieren bekekenen geoordeeld dat ons contract liep tot 1 juli j.l. Opzegtermijn was 1 maand. Op 20 mei gevraagd naar opzegformulier. Toen werd ons op zeer onvriendelijke manier verteld dat we 3 weken te laat waren. Want contract liep volgens hen tot 1 juni. Naar nu blijkt hebben zij bewust het wijzigingsformulier van een half jaar naar een jaar (waarop een duidelijke ingangsdaturm staat) niet aan ons gegeven. Dat doen ze namelijk nooit. Wij zijn daardoor duidelijk op het verkeerde been gezet en hebben ons bij opzeggen gebaseerd op een kassabon waarop 1 t/m 30 juni stond. We konden ons lidmaatschap alleen nog omzetten in een half jaar. Sinds 20 mei zijn wij al bezig om de situatie op te lossen en hebben reeds vele malen gebeld en brieven geschreven. Maar de mensen van Achmea -uw weet wel van de slogan eerst mensen dan regels! reageren zeer minachtend, hebben geen zin om ook maar enig berip voor de situatie op te brengen en reageren niet inhoudelijk op onze brieven. De onderlinge sfeer is wat ons betreft inmiddels zo verziekt door hun minachtende houding dat we ook helemaal geen zin meer hebben om nog te gaan sporten aldaar.Ze dreigen nu met een incassobureau!

Juridisch blijken we kennelijk zwak te staan, maar inmiddels zijn wij erachter dat anderen die ook te laat waren wel gewoon onder hun lidmaatschap uit konden! Heeft iemand enig idee of dit precedentwerking heeft bij een eventuele kantongerechtprocedure?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.