BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

mediamarkt niet goedkoper

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
27-01-2006
  •  
9 antwoorden
  •  

Ik wilde een indesit droger kopen,bij mediamarkt was deze 199,00euro,bij de concurent 189,00.

Daar wilde men bij mediamarkt wel 10,00euro vanaf doen,de droger werd besteld.Na 3 weken was de droger er.

Vandaag ging ik de droger halen,en ging ook even binnenkijken bij BCC,tot mijn verbazing was dezelfde droger 169,00euro.

er stond geen prijs op het apparaat maar volgens de verkoper was het de normale prijs.

omdat mediamarkt een paar honderd meter vederop zit ging ik terug.

daar hoorde men mijn verhaal aan en een verkoper ging kijken bij de BCC kwam terug en zei dat ze niet met de prijs eens waren,omdat de droger niet geprijsd was in de winkel.

ik was best boos want ze adverteren dat ze de goedkoopste zijn en als je het zelfde artikel ergens goedkoper vind in een straal van 30 km zij het verschil terug betalen.

een hoop bla bla waar een klant niets aan heeft.

ik heb de droger terug uit de auto laten halen,en heb mijn geld terug gevraagd.

ben vervolgens naar BCC gegaan en heb de zelfde droger gekocht voor 169,00euro

toch vindt ik dit belachelijk,dat men schijnbaar zulke reclames mag maken.

VOOR MIJ GEEN MEDIAMARKT MEER

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.