BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Mededinging, Zorginstelling, Huishoudelijke zorg

Bijdrage door gebruiker
30-12-2007
11 reacties

Hallo,

Mijn oma zit sinds een jaar in een los appartementje in een Zorginstelling in Rotterdam. De huishoudelijke zorg moetdaar los worden geregeld. Alleen, als je huishoudelijke zorg wil inkopen, moet dit via één vast bedrijf.

Nu zijn wij helemaal niet tevreden over de 'hulp' van dit bedrijf: de eerste twee maanden kwam er helemaal niemand (!)wassen worden slecht gedaan, of helemaal niet gedaan,er wordt niet gecontroleerd of de zorg wel écht 3 keer per week komt (is niet zo) en en ga zo maar door. Daaromwillen we nu van dit bedrijf af en de huishoudelijke hulp laten doen door Thuiszorg Rotterdam, waar we wél goede ervaring mee hebben.

Maar er wordt nu dus gezegd dat we bij het huidige bedrijf moeten blijvenomdat dat zo is geregeld met het CIZ of de gemeente.

Mijn vraag is nu, of dit wel mag? We kunnen niets kiezen, en zitten vast aan dit (slechte) bedrijf: is dit niet in strijd met het recht op 'mededinging' of zoiets?

Hopelijk kan iemand ons hiermee helpen, zodat we weer goede huishoudelijke hulpvoor oma kunnen krijgen.

vriendelijke groet,

OA

Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)