BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Mag vattenfall mijn termijn bedrag op een limiet zetten ?

Bijdrage door gebruiker
31-10-2022
135 keer bekeken
13 reacties
Ik betaalde altijd 110 euro per maand. Nu is mijn nieuwe termijn volgens vattenfall 252 euro per maand. Ik kan dit bedrag niet betalen en ik verbruik helemaal niet voor dat bedrag met alle plafond berekeningen en mijn jaar afrekening met de daarbij behorende verbruik per maand. Ik kan online mijn termijn verlagen en dus wilde ik deze weer op 110 euro zetten omdat ik dat bedrag kan betalen. Echter zet vattenfall een limiet hierop van minimaal 202 euro ? Ze dwingen dus bijna 100 euro per maand af terwijl er helemaal niet zekerheid is dat ik A. Dit bedrag verbruik B. Ik het bedrag ook niet kan missen. Ik Bezuinig flink op gas en electra omdat juist met hoge prijzen ik hier rekening mee hou dus weet ik dat de kosten veel lager zouden moeten komen te liggen.
Ik heb enkel een WIA uitkering waar ik net mee rond kom maar nu is er 100 euro die verdwijnt terwijl ik dat niet kan missen. Wat is het nu als men bij een eindafrekening het wellicht weer terug moet betalen als ik het nu per maand nodig heb.


Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.