BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Mag je zomaar iemand het huis uitzetten?

Bijdrage door gebruiker
16-12-2015
264 keer bekeken
11 reacties
Ik ben vorige week het huis uitgezet door mijn ex. En we hadden afgesproken dat ik zelf mijn spullen kon komen ophalen en inpakken. Maar die gelegenheid heb ik niet gehad, want mijn ex schoonouders hebben samen met mijn ex mij het huis uitgezet en mijn spullen zijn ook door hun ingepakt. Toen ik mijn spullen ging uitpakken, miste ik veel van mijn spullen en heel veel spullen zijn daar nog achtergebleven omdat ik het niet in een keer kon meenemen. Ik heb ze geprobeerd te bellen, te e-mailen en te sms'en maar ze nemen niet meer op. Ik heb met de politie gesproken maar ze kunnen/willen er niks aandoen. Ook hebben zijde sloten veranderd en werd ik gedwongen om de huissleutel in te leveren. Ook hebben zij de wijkbeheerder en de buren ingeschakeld en mij zwart lopen maken bij hun.

Mijn vraag is of mijn ex schoonouders mij het huis uit mogen zetten, terwijl zij daar niet woonden. En kan dit zomaar, wantik zou vrijwillig het huis hebben verlaten. Ik moet er wel bij vermelden dat ik geen medehuurder ben en dat we geen samenlevingscontract hebben.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.