Goedemorgen,
Gisteren een brief van de toen nog onbekende firma Lindorff ontvangen. De aanhef klopte al niet, maar goed, kan gebeuren. Maar de inhoud was echt lachwekkend. Er werd een bedrag gesommeerd vanrond de € 250,00voor?? Ja, dat was dus de vraag... Brief zat erg vreemd in elkaar, zinsopbouwen die niet klopte etc etc... Nu is het zo dat wij 0,00 euro schuld of openstaande rekeningen hebben, dus dit riekt naar oplichting.
Aangezien niet voor een gat te vangen hen maar eens gebeld. Ik werd te woord gestaan door een alleraardigste dame die toch wel erg veel wilde weten. o.a. Hoe lang ik hier woonde, Geboorte jaar, datum, telefoonnummer,emailadres en rek.nr. , ter verificatie ( jaja )Ik, op mn hoede, verstrekte bewust wat verkeerde info, en die bleek ineens juist te zijn, huh?? Dus ja hoor, pure vorm van oplichterij. Ze proberen zoveel mogelijk persoonlijke informatie te krijgen welke ze ongetwijfeld toekomstig gebruiken in een nieuwe brief.
Uiteindelijk ben ik er, een beetje sarcastisch, op doorgegaan en uiteindelijk hen zeer duidelijk gemaakt hier mee op te houden. Geen mails, telefoontjes o.i.d. wil ik meer van ze ontvangen. Zo wel, nodig ik hen van harte uit eens langs te komen.
Mensen, zwicht niet voor dit soort praktijken, het is een hoop geblaas en naar ik las soms op het intimiterende af. Ze hebben werkelijk waar geen poot om op te staan ( tenzij u werkelijk wat uit heeft staan )en langskomen zullen ze waarschijnlijk niet doen, kost hen geld en tijd. Zo wel, doe wat u denkt wat goed is.