BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

levering onder rembours zonder kwitantie

Bijdrage door gebruiker
17-01-2008
27 reacties

Hallo,

ik kwam eenvreemde reactie tegen deze week. Voor mijn werk was erdrukwerk besteld bij iDrukker te Rotterdam. Werd geleverd onderrembours, dus betaling bij aflevering. Tot nu toe alles prima geregeld.

Maar na het betalen aan de chauffeur kreeg ik geen kwitantie. De chauffeur heeft nog gebeld met de leiding van het bedrijfen kreeg te horen dat ze geen kwitanties gaven. Indien ik zou betalen zou ik een paar dagen later een kwitantie per email toegestuurd kunnen krijgen.

Uiteraard heb ik de bestelling weer aan de chauffeur teruggegeven en het geld teruggevraagd. Dit was de eerste keer en de laatste keer dat hier iets besteld is.

Mijn vraag: is het normaal aan het worden om geen kwitantie te krijgen bij betaling?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.