BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Lekke dubbele beglazing (Saint Gobain)

Bijdrage door gebruiker
27-10-2010
6 reacties
In 2000 heb ik op de bovenverdieping alle enkelglas ramen (10 stuks) vervangen door dubbel. Fabrikant van het glas was Saint Gobain.
In 2007 zag ik dat er een lek was en deze is onder garantie vervangen. Ik moest wel plaatsingskosten betalen. Begin dit jaar constateerde ik nog 2 lekke ramen, de garantietermijn was net verlopen (3 weken). Uit coulance zijn deze door de fabrikant wel gratis geleverd. In de zomer van dit jaar kwamen daar nog 3 lekke ramen bij! Weer heb ik via de glaszetter een beroep op de fabrikant gedaan maar deze ketste de claim af, was niet binnen de garantie.. Gisteren heb ik weer een lek raam gevonden uit dezelfde serie, om gek van te worden! De glaszetter denkt dat er bij de fabrikage wellicht een slechte soort kit is gebruikt. Ik wil een claim neerleggen bij de fabrikant omdat wrs. de hele serie uit 2000 niet goed is. Garantie of geen garantie, je mag toch verwachten dat dergelijke ramen veel langer dan 10 jaar meegaan. Zoveel lekke ramen uit één serie dat kan geen toeval zijn. Nota bene, ik heb beneden dubbele ramen van meer dan 30 jaar oud! De ramen worden regelmatig door een schoonmaakbedrijf gewassen en het verfwerk wordt jaarlijks bijgehouden (reinigen en/of verven).
Is er jurisprudentie m.b.t. tot dit soort gevallen? Of heeft iemand tips?
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)