Hallo allemaal,Gisteren een brief gehad over mijn leenoverkomst. Dit staat erin:
Sinds enige tijd heeft u een lening bij Ribank N.V. Deze maatschappij handeld o.a. onder de naam De Nederlande Voorschotbank DNV. DNV is zo succesvol, dat we hebben besloten om als aparte financieringsmaatschappij door te gaan. Concreet betekent dit voor u dat uw kredietovereenkomst per 1 februari 2009 word overgedragen aan de DNV te A'dam.
De overeenkomst, die in het verleden is opgesteld, verandert niet. Ook alle condities en voorwaarden blijven van toepassing. Als wij voor 1 februari 2009 geen reactie van uw ontvangen , dan gaan we ervan uit dat u geen bezwaar hebt tegen de overdracht van uw overeenkomst van Ribank aan DNV.
Met de laatste zin doet vermoeden dat er meer aan de hand is. Uiteraard vertelt men dat natuurlijk niet in die brief...
Voordat ik ga bellen: weet iemand wat men hier bedoelt met bezwaar aantekenen? Wat zijn de consequenties dan wel gevolgen? Wat zegt het Recht hierover?
Wie o wie kan me op weg helpen?
Dank!
Dim