BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Kan Feyenoord dit zo maar doen?

Bijdrage door gebruiker
26-08-2009
137 keer bekeken
2 reacties

In november vorig jaar wilde mijn 15-jarige zoon lid wordenvan het Legioen van Feyenoord – een speciaal op jongeren gerichte club.Contributie: € 15.Hij heeft destijds aangegeven dat ze dat bedrageenmalig van zijn rekening mochten afschrijven. Daar is blijkbaar wat verkeerdgegaan en in januari werd hem gesommeerd ineens € 30 over te maken of men zouzijn kaart blokkeren. Hij heeft

toenvoor de laatste optie gekozen.Vervolgenskrijgt hijin maart een schrijven van incassobureau Vesting Finance. Zij sommeren hemnogmaals € 30 over te maken vermeerderd met hun rekening ad € 38.Ik heb toen aangegeven dat ik het geen stijlvond om een 15-jarige zo voor het blok te zetten. Mijn zoon had immers implicietaangegeven geen lid meer te willen zijn door zijn kaart te laten blokkeren en daarmee af te zien van alledaarbij komende voordelen van het Legioen. Feyenoord gaf daarna aan dat hij de oorspronkelijke € 15 nogmaar diende te voldoen. Dit heeft hij tenslotte overgemaakt. Vesting Financekomt kort daarna met een nota van € 38 voor gerechtelijke kosten die mijn zoonzou moeten betalen. Dit laatste vind ik uiterst kwalijk daar Feyenoord deopdracht heeft gegeven aan incassobureau Vesting Finance, vervolgens toegeeftdat mijn zoon alleen het oorspronkelijke bedrag van € 15 dient te voldoen endaarmee impliciet aangeeft toch wat te voorbarig gehandeld te hebben. Het lijktme niet meer dan rechtvaardig dat Feyenoord de gerechtelijke kosten betaaltaangezien zij de opdracht hebben gegeven aan Vesting Finance. Is dit een normale gang van zaken?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.