BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Kan een woningcooperatie een faktuur sturen voor het klemmen van een voordeur

Bijdrage door gebruiker
16-05-2008
6 reacties

Kon op een gegeven moment mij voordeur niet meer in. De voordeur klemde vanwege de warmte van de afgelopen dagen.

Dit gebeurde op een vrijdagmiddag rond 16.00 uur. De woningbouw was zelf al gesloten vanaf 12.30. Werd doorverbonden naar de meldingskamer en daar werd verteld dat ze wel een bedrijf konden bellen, zodat ik de woning weer in kon,echter ik moest zelf daarvoor 50 euro betalen. Ze hebben mij nu hiervoor een faktuur gestuurd.

Ik ben het hier niet mee eens. Ze zeggen zelf op de site dat als de deur klemt zij de verantwoording hiervoor nemen, dus ook de kosten.

Kan dit zomaar?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.