BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Kan dit zo maar ?

Bijdrage door gebruiker
05-03-2008
Reageer

Ik heb zinds augustus 2005 mijn huis tekoop staan voor 199.000 Euro bij een grootte makelaar in het zuiden van het land deze heeft mijn huis na 1 1/2jniet kunnen verkopen zinds december 2006 heb ik mijn huis te koop staan bij een makelaar in de plaatst waar mijn huis te koop staat voor 185.000 Euro na een hele tijd wat kijkers te hebben gehad en met 1 koppel dat wilde onderhandelen( wat na heen en weer geboden en gekocht en niet gekocht) belde me mijn makelaar me op en zei dat hij een koper had voor mijn huishet was een Amerikaan dienetin de vut was en mijn huis graag wilde kopen voor 180.000 Euromaar omdat hij buitenlander was en nog bezig was met zijn verblijf en werkvergunning hij zijn Hypotheek niet rond kreeg en hij stelde voor om 36mnd mijn hypotheek lasten te betalen en dat hij dan gehuurd in mijn huis ging wonen . Dat was voormij een leuk aanbod maar in mijn koopcontract staat dat ik mijn huis niet mag verhuuren we kregen toen een heen en weer gesprek waarin hij toch het huis zou kopen als hij verblijfsvergunning die hij in Augustus had aangevraagt en werk en sofinummer zou krijgen in November belde de makelaar dat de koper naar amerika terug moest voor te getuigen in een rechtszitting maar als hij 16 december weer terug was en dat hij dan wilde overgaan tot de koop van mijn huis eind december was hij bij zijn dochter in engeland en liet mijn makelaar me weten dat hij per 1 februari het huis wilde kopen maar doordat hij langer als 6 weken in het buitenland had verbleven hij opnieuw alles moest aanvragen maar dat zou maar een futtiliteit zijn of ik mijn huis wilde leeghalen zodat hij er direct in kon trekken tuurlijk heb ik dat versneld gedaan want ik wilde mijn huis kwijt.Eind januari kreeg ik van mijn makelaar te horen dat hij de amerikaan niet had kunnen bereiken maar dat hij zogauw hij iets van hem vernam hij mij dat zou doorgeven eind februari heb ik gebeld met makelaar hoe de stand van zaken nu was want ik had niks meer gehoord ja zei hij hij wist het ook niet meer maar zou me zo snel als het ging iets laten weten en vandaag liet hij het me weten (

Helaas, helaas het wordt niets met onze Amerikaan.

Kan volgens de Marechaussee nog wel een jaar duren voordat hij de voor een aankoop benodigde verblijfstitels in Nederland heeft.

Op naar de volgende kandidaat.) dat deed de deur dicht voor mij en nu is mijn vraag wat kan ik hier nu mee, moet ik dit maar pikken of kan ik juridische stappen ondernemen gaarne hulp van U instantie met vriendelijke groeten

Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)