BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Is het nu huur of niet!

Bijdrage door gebruiker
05-12-2011
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
11 reacties
Het volgende.

Als ik iets huur en netjes altijd betaal. Was ik altijd van mening, dat de gene die mij een product verhuurd moet zorgen, dat als het onder normaalgebruik defect raakt, vervangen wordt of wordt hersteld.

Nu huur ik een energie meter, waar ik manderlijks een bedrag voor betaal. (terwijl de meter al lang is afgeschreven, maar dit terzijde).
Nu is die meter opeens niet meer goed (wordt door de energie leverancier aangegeven) en word ik gedwongen om een nieuwe meter te kopen, ik betaal toch huur voor de meter, maar moet nu zelf de meter kopen en blijf huur betalen, hoe zit dat nou, mag dat zomaar!

Zijn zij zelf niet verplicht de meter te vervangen?

Mvg
Personal
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)