BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Ik moet bewijzen van Delta dat ik rekeningen wel heb betaald.

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
27-04-2006
  •  
6 antwoorden
  •  

De energie leverancier Delta in Zeeland heeft de zaakjes al aardig op orde naar computerproblemen beweren ze.

Als gevolg van die vooruitgang beweerd Delta nog openstaande facturen te hebben van mij van o.a. februari 2004.

geen enkele herinnering heb ik ontvangen tot afgelopen zaterdag en wel een bedrag van 3950 euro aan niet betaalde rekeningen volgen Delta.

Na mail/telefonisch contact wordt toegegeven dat ze wat problemen hebben gehad echter ik moet het bedrag wel betalen binnen 14 dagen als ik niet kan aantonen dat ik ze wel betaald heb (ongeveer 13 facturen vanaffeb. 2004.

De betalingen zijn gedaan via 3 girorekeningen waardoor ik verplicht ben van 2004/2005 afschriften op te vragen wat me tegen de 200 euro gaat kosten.

Natuurlijk had ik die afschriften moeten bewaren (achteraf) maar ja het meest vreemde is na meer dan 2 jaar een klant herinneren aan een openstaande rekening is wel heel erg vreemd.

Wat zou uw advies wezen wat ik met dze situatie moet doen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.