BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hoe zit het met mijn toekomst?

Bijdrage door gebruiker
14-10-2008
12 reacties

Hier mijn verhaal.

Ik woon sinds 8 maanden samen met mijn vriend. Hij is indertijd bij mij ingetrokken. Heb een koopflat en alle spullen die er staan zijn van mij.

Nu weet ik dat hij betalingsachterstanden had. Een aantal daarvan zijn inmiddels betaald. Mijn adres wordt dan als postadres opgegeven. Ook bij de ABN AMRO. Alleen daar konden ze geen postadadres noteren. Maar goed, een aantal van zijn poststukken komen dus aan op mijn adres. Tevens incasso bureau's. Maar ook die zijn inmiddels betaald. Dit weet ik zeker omdat ik deze zelf heb betaald.

Nu mijn probleem: Ik weet dat er ook een behoorlijke belastingschuld op naam van zijn eenmanszaak staat uit 2006. Op de een of andere manier krijg ik het er niet bij hem in dat hij zelf contact moet gaan opnemen voor een regeling. Wel weet ik dat er brieven waren op zijn oude adres met beslaglegging enz. Nu is hij dus onvindbaar. (voor de belastingdienst.)

Ik weet dat er zoiets bestaat als bodembeslag. Maar hoe weten zij nou dat hij echt bij mij inwoont? Er zijn geen persoonlijke spullen in mijn huis. Maar kan mijn hypotheek bijvoorbeeld wel in gevaar komen hierdoor? En word ik dan wel eerst gewaarschuwt?

Lees er zoveel over maar mochten ze voor de deur staan wat moet ik dan doen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.