Ik weet niet onder welke categorie dit thuishoort.
Wij hebben onlangs wegens een sterfgeval in de familie gezamelijk 2 rouwboeketten besteld bij een bloemenzaak in Rheden waar wij al jaren klant zijn. Bij de bestelling is de rouwkaart ter inzage afgeven aan de medewerker in de bloemenzaak.De rouwboeketten zijn echter niet tijdig bezorgd. Waardoor een aantal familieleden zonder bloemen afscheid hebben moeten nemen. Wij hebben de dag na de crematiegeprobeerd verhaal te halen. Bij binnenkomst werd on gelijk al verteld dat er iets is misgegaan met de bezorging van de rouwboeketten,echter de eigenares van de bloemenzaak legt de schuld bij ons. Wij hadden duidelijker de tijd van bezorging moeten doorgeven. Dit staat op de rouwkaart die ter inzage is afgeven is en bij bestelling is er niet verder naar gevraagt.
Wij hebben de eigenares van de bloemenzaak schriftelijk laten weten dat wij binnen 14 dagen excuses willen ontvangen en dat het bedrag van 79 euro vergoed moet worden, tevens hebben wij vermeld dat dit bedrag t.g.v. van het Kankerfondszou komen.
De eigenares van de bloemenzaak heeft niet gereageerd.
Mijn vraag is:
Hoe kunnen wij genoegdoening krijgen en hoe is dit wettelijk geregeld. Het is moeilijk controleerbaar of bestellingen van rouwboeketten goed en tijdig bezorgd worden.
Is dit misschien iets voor de belbus???
g.aalten@freeler.nl