BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Gouden handdruk uitbetaling

Bijdrage door gebruiker
07-02-2017
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
3 reacties

Ik heb een kleine Gouden handdruk ontvangen 3 jaar geleden, gestort bij de SNS-bank door mijn werkgever, en wil die nu op mijn AOW-leeftijd laten uitbetalen. Tot mijn verbijstering kost me dat heel wat; en krijg ik keuze uit 2 mogelijkheden/voorwaarden om het in werking te zetten:
1, verpilcht adviestraject , kost me direct € 850,-
2. zelf verzoek indienen, kost me € 250, maar dat kan alleen maar als ik eerst 'geslaagd ' benvoor een examen= hun vragenlijst invullen over regels Gouden handdruk, waarvan zij de antwoorden vervolgens zelf beoordelen! .

'Zak' ik, dan moet ik verplicht naar optie 1 (adviestraject volgen en dat betalen)
Anders kan ik niet bij mijn geld komen zeggen ze.
Mijn vraag: kan dit c.q. mag dit zo maar geeist worden en wat kan ik doen om op een 'gewone' (minder dure) manier aan mijn eigen geld te komen?

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)