Hallo,
Ik hoop op een snelle reactie aangezien ik net achter iets heel vervelends ben gekomen.
Ik heb voor mijn schoonouders kaartjes besteld voor een concert bij Pepe Tickets. Nu blijkt die site geheel onbetrouwbaar te zijn.
Nu is mijn vraag: Omdat ik minderjarig ben (16 jaar), ben ik volgens de wet gedeeltelijk on handelingsbekwaam. Wat ik nu ga zeggen klinkt misschien fout maar ik wilde dus proberen om Pepe Trading een door mijn moeder geschreven brief te sturen, over het feit dat ze het niet eens was met de aankoop (bedrag 110.50), zodat ik mijn geld terug krijg. Zou dat kunnen helpen?
Of heeft u andere tips?
Ik heb trouwens niet betaald via internet maar ik heb het overgeboekt. Nu is door mijn leraar van inleiding recht verteld, dat als ik een camera van bijv. 135 euro koop, en mijn moeder het daar niet mee eens is, zij de koop ongedaan kan maken. Dus wilde ik ook weten of dat in dit geval ook zo is..
Alvast bedankt,