BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Geen geld terug na annulering afspraak

Bijdrage door gebruiker
02-07-2013
76 keer bekeken
13 reacties
Goedemorgen,
Hierbij mijn dilemma:

Op 19 juli aanstaande zou ik een behandeling krijgen voor permanente make-up. Voor deze behandeling heb ik een factuur ontvangen die ik voor aanvang van de behandeling moest betalen (er stond geen uiterste betaaldatum op, alleen 'vooruitbetaling'). Deze heb ik begin juni betaald.

Op 22 juni heb ik de afspraak geannuleerd en een mail gestuurd naar het bedrijf met de vraag of ze het geld terug willen storten. Toen kreeg ik als reactie terug dat daar kosten aan verbonden zijn. Hierop heb ik hen gemaild dat er op hun site geen Algemene Voorwaarden staan en dat de factuur niets vermeld hierover en zij mij dus het volledige bedrag terug moeten betalen.

Inmiddels ben ik weer een week verder en heb ik nog geen geld gehad.

Is er iets dat ik nog kan doen?

Groetjes,
Manouq
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.