Goedemorgen,
Wij hebben momenteel een hypotheekaanvraag lopen. Dit doen wij via Independer waarin independer fungeert bemiddelaar.
Alle documenten zijn ingeleverd en gecontroleerd door Independer. Deze zijn goedgekeurd en opgestuurd naar de hyptoheekverstrekker.
Hier vinden nog twee controle ronden plaats. De eerste ronde zijn we geslaagd. Bij de laatste controle is er echter iets vreemds aan de hand.
Mijn vrouw en ik hebben beide extra afgelost op onze studieschuld zodat onze verplichte maandelijkse lasten snel lager worden.
Echter ziet de hypotheekverstrekker deze extra aflossingen als extra last! Ookal is deze extra aflossing vrijwillig.
Dit is in mijn ogen de wereld op zijn kop. We zijn nu in afwachting op het eindoordeel, maar onze termijn voor ontbindende voorwaarden verloopt morgen.
Wat kunnen we doen en hebben we rechten?
met vriendelijke groet,