BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

eenmalige automatisch incasso

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
23-08-2006
  •  
6 antwoorden
  •  

Mag men na het plaatsen van een bestelling en een akkoord voor een eenmalige automatische incasso na ontvangst van alle artikelen het hele bedrag incasseren als men niet alle artikelengeleverd heeft. Dus moet je betalen voor artikelen die je niet ontvangen hebt.

Het kan toch niet zo zijn dat je gaat betalen voor artikelen die niet geleverd zijn en waarvan niet eens zeker is wanneer ze wel geleverd gaan worden.

Het vervelende is dat als je een eenmalige automatische incasso geeft je deze niet zelf kunt laten storneren daar dit een overeenkomst is met degene bij wie je een bestelling plaats.

Kan iemand mij antwoord geven op mijn vraag en wat mijn rechten in deze zijn. Of mij informatie verschaffen waar ik dit kan uitzoeken.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.