Beste Kassa mensen,
De site Xpendy.com verzorgt "opzegging" voor allerlei, in mijn geval de National Geographic. Je krijgt een bericht als volgt:
23-10-2022
Beste [edit-redactie],
Je opzegging naar National Geographic Junior staat klaar voor verzending. Met één druk op de knop kan je de opzegging afronden. Vervolgens doen wij de rest :-)
Zodra je verder gaat ga je akkoord met een eenmalige afschrijving van €29,95 voor het opzeggen van National Geographic Junior.
Klik hier om je opzegging naar National Geographic Junior direct te verzenden!
Na het klikken op bovenstaande button wordt je opzegging automatisch verwerkt. Dit kan even duren (+/- 20 seconden). We willen je dan ook vriendelijk vragen om even geduld te hebben.
Je ontvangt deze e-mail omdat je een opzegbrief via onze website hebt opgesteld. Deze e-mail is automatisch gegenereerd, het is daardoor niet mogelijk om op deze e-mail te reageren.
========================================================
Deze wilde ik blokkeren, dus clickte weer op de link van die website, waarna ik opnieuw bovenstaande mail kreeg en dus twee maal voor het blok ging. Las allerlei antwoorden op die Xpendy site, en bleek de boel op te lichten. Heb National Geographic gebeld, alles zelf geregeld, omdat deze Xpendy nog niets had gestuurd.
https://nl.trustpilot.com/review/xpendy.com
Heb direct mijn bank AmroABN gebeld om te blokkeren, maar dat kan pas als het geld geïnd is. Dus heb geweigerd te betalen, ook in de toekomst, en kreeg vandaag volgende mail:
Beste ,
Op 23-10-2022 om 19:27 heb je bij Xpendy een aangetekende opzegbrief besteld om National Geographic Junior op te zeggen. Uit onze administratie is gebleken dat de betaling van 29.95 niet gelukt is of dat je deze hebt gestorneerd. We willen je er vriendelijk aan herinneren dat je een betalingsverplichting met ons bent aangegaan door een bestelling op onze website te plaatsen en dat je opzegbrief door ons aangetekend is verstuurd naar National Geographic Junior.
Om verdere kosten te voorkomen wij willen je vriendelijk verzoeken om de betaling snel en eenvoudig af te ronden via onderstaande link:
========================
Bel morgen opnieuw de AmroABN wat te doen, want zij kunnen niet innen en dacht aan KASSA.
Wat moet ik doen, kunnen jullie helpen??? Kan zo'n site dat zo maar doen, moet daar niet voor gewaarschuwd worden???
Met vriendelijke groet [edit gegevens-redactie],