BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

dwangbevel van gemeente Almelo

Bijdrage door gebruiker
01-09-2011
16 reacties
Beste juiritisch experts,

In feb. jl. ontving ik een woz aanslag voor de eigenaar gedeelte voor een woning van gemeente Almelo maar het is niet mijn eigendom. Hierop heb ik een mail naar gemeente Almelo gestuurd.

Ik heb een automatisch bevestiging : Uw bericht is ontvangen en wordt doorgestuurd naar één van de medewerkers van de Gemeente Almelo. Zij controleren of uw bericht voldoet aan de voorwaarden zoals deze zijn vastgesteld in het Protocol Elektronisch Berichtenverkeer van de Gemeente Almelo. Als uw bericht hieraan voldoet, wordt het in behandeling genomen.

Sommige verzoeken of vragen, waarvoor een handtekening wettelijk verplicht is, kunt u alleen schriftelijk indienen. In dat geval neemt een medewerker van de Gemeente Almelo contact met u op.

Met vriendelijke groeten,

College van burgemeester en wethouders van Almelo

Ik heb verder geen reactie op mijn bezwaar tot afgelopend juli kreeg ik een aanmaning met €7 verhoogd. Ik heb weer een bezwaarschrift ( een brief) naar de gemeente Almelo gestuurd maar niets ervan gehoord.
2 dagen geleden ontving ik een dwangbevel dat ik 45 euro binnen 2 dagen moet betalen i.v.m. het niet betaald van €7 verhoging. (de woz aanslag was inmiddel door de woning eigenaar betaald. Dat kom ik achter door vragen aan de gemeente Almelo)

Mag de gemeente Almelo zo maar een dwangbevel uitgeven op mijn naam (met mijn sofi nummer) terwijl ik nooit in Almelo gewoond en ook niet eigenaar van dat pand ben?? Wat moet ik doen??

Alvast mijn dank voor het advice.


Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)