BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

deurwaarder en rechtzaak

Bijdrage door gebruiker
21-10-2005
14 reacties

Ik moet volgende week voorkomen vanwege een geschil met een deurwaarder. Zij vertegenwoordigen een instantie waaraan ik geld aan schuldig was.

Dit bedrag had ik echter op tijd betaald, daar heb ik ook bewijzen van (zelfs met extra-overboekingskosten, maar de instantie heeft het door een interne fout het geld meteen weer teruggeboekt.)

Voordat ik daar achter kwam, het geld was immers gewoon afgeschreven,wareen er al enige weken verstreken en was de deurwaarder al bezig om er een zaak van te maken.

Ik heb natuurlijk wel contact gehad met de deurwaarder maar met tevergeefs resultaat. Ook heb ik inmiddels het foutief teruggeboekte bedrag weer overgemaakt aan de instantie waaraan ik het geld schuldig was als een gebaar van goede wil.

De deurwaarder vindt mij verantwoordelijk voor de gang van zaken en neemt geen genoegen met hun verlies en wil het alsnog laten voorkomen. Ik heb echter ook mijn kosten aan de zaak gehad en heb hen dat ook duidelijk gemaakt.

Zij vinden mij verantwoordelijk, maar dat is de financiele instantie toch net zo goed.

Wat zijn mijn rechten?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.