BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

deskundigen oordeel van UWV en vakantie dagen

Bijdrage door gebruiker
30-03-2009
14 reacties

Hallo,

Mijn contract loopt af op 30-04.Ik heb me ziek gemeld op 04-03.Ik heb nog 26 vakantie dagen en na oordeel van arbo arts (arbeidsgeschikt) mijn werkgever wilde dat ik neem op alle die dagen en van hem hoefde ik niet meer teroeg naar mijn werk.Na deskundigenoordeel van UWV (arbeidsongeschikt!) van 17-03, ben ik bang dat mijn werkgever gaat me niet ziek melden tot eind van mijn contract en dat ik na 30-04 krijg niet die dagen uitbetald.

Is er een "bewijs" dat ik loop in ziektewet?Moet ik toch naar een rechter om dit deskundigen oordeel te bevestigen?Werkgever zelf zegt dat hij gaat mij bij UVW ziek melden op 30 april en dat ik krijg uitbetald alle vakantie dagen maar hem geloof ik geen woord meer omdat ikheb hele loon voor maart ontvangen en niet 70% (hoe het hoort volgens contract als ik ziek ben).Ben ik te laat als ik wacht met alles tot mei?

Advies, plz.

MVG Neno

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.