Ik heb een monteur laten komen om mijn cv ketel af te laten persen om te bezien of er lekkage was. De monteur heeft een lekkage in de warmtewisselaar geconstateerd. Deze wordt binnenkortonder fabrieksgarantie vervangen.
Maar toen de monteur klaar was met zijn werkzaamheden en de ketel weer in bedrijf wilde stellen bleek opeens de branderautomaat kapot te zijn. Aangezien ik niet zonder warm water kan heb ik deze meteen laten vervangen. Dit kost echter 244 euro. Voordat de monteur aan zijn werkzaamheden begon werkte de branderautomaat echter prima.
Ik ben niet van plan om deze reparatie te betalen aangezien ik van mening ben dat het defect is opgetreden tijdens de werkzaamheden van de monteur, en hij dus aansprakelijk is.
Vraag . hoe sta ik hier in mijn recht en hoe krijg ik het voorelkaar dat de firma waarvoor de monteur werkt de reparatie betaald.
Ik hoor graag van u.