BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Budgetenergie contract

Bijdrage door gebruiker
25-03-2019
6 reacties
Zo'n 10 maanden geleden heb ik besloten om over te stappen van energiemaatschappij en wel naar Budgetenergie.
Ik heb toen (naar mijn idee) een contract afgesloten met de duur van een jaar.

Nu wil ikover twee maanden overstappen naar een andere energieleverancier. Hiervoor heb ik ingelogd op de site van Budgetenergie, maar hier staat dat mijn contract drie jaar loopt. Hierover heb ik contact gezocht met Budgetenergie en ik heb ze gevraagd om óf het contract om te zetten naar een contract van een jaar of het door mij getekende contract met een duur van 3 jaar naar me op te sturen. Budgetenergie kan dat contract van 3 jaar niet aan mij overleggen. Annuleren van het contract zou €250 kosten.

Wat is mijn recht in deze? Mag budgetenergie dit doen? Zijn zij verplicht om het contract op verzoek toe te sturen? Ikheb het contract niet en ik kan me niet voorstellen dat ik heb ingestemd met een 3-jarig contract. Anders ben ik van plan om het contract op te zeggen en de automatisch incassomachtiging van Budgetenergie te blokkeren. Is dit aan te raden?


Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.